FoxInTheBox
Wizytówki

Wykonujemy wizytówki w standardowych rozmiarach 90 mm x 50 mm i 85 mm x 55 mm. Nadruk może być jedno- lub dwustronny na różnych materiałach, nie tylko na papierze. Oferujemy również szeroką gamę możliwości technik druku i uszlachetniania.


Ulotki i Plakaty

Niektóre ulotki są ulotne a plakaty „niewidoczne” z względu na niską jakość. Nasze produkty są zdecydowanie lepsze. Technikę i rozmiar wydruku oraz łamanie dobieramy do wcześniej opracowanej koncepcji.


Foldery, Katalogi i Teczki

Odpowiednio zaprezentowana oferta reklamowa bardzo często przekłada się na określone korzyści dla firmy. Foldery, katalogi i teczki to najpopularniejsza forma prezentacja oferty firmy. Spersonalizowane wydawnictwo o różnym kształcie i formacie może liczyć kilka do kilkudziesięciu stron. Przy ich tworzeniu istotny jest

Opakowania

Z naszego doświadczenia wynika, że warto umieścić ofertę reklamową lub produkt w oryginalnym i estetycznym opakowaniu, które stanowi ważny element strategii promocji firmy. Dobierzemy dla Państwa odpowiedni kształt, wielkość i kolorystykę opakowania oraz umieścimy na nim niezbędne dane.
Copyrights by FOXINTHEBOX. All rights reserved.